Nabídky - A-PLUS Software Kolín

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty

Tento program byl vytvořen za účelem vytváření nabídek zákazníkům

Po stažení souboru si vykopírujte jeho obsah (například Windows průzkumníkem) do nějaké lokální složky (například D:\SETUP\) a vybalený Setup.exe spusťte. Instalátor Vás provede zbytkem procesu. Většinu dotazů stačí pouze potvrzovat. Heslo pro vstup do programu je DEMO

Tento program není uzavřeným systémem a je možné jej donastavit či rozšířit podle konkrétních potřeb.

NA14N - Nabídky

Program pro tvorbu nabídek Vašim zákazníkům

2 900 Kč(bez DPH) Přidat

Program funguje pod systémy: Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 a 8.

Přišel k vám zákazník a potřebujete mu rychle vypracovat nabídku služeb a zboží, které prodáváte? S tímto programem to můžete zvládnout během několika minut.

Zákazníka lze zvolit z adresáře, který je rovněž součástí programu. Při vytváření nabídky lze zvolit, jaké ceny budou použity. Hotovou nabídku lze zkopírovat a kopii dále upravovat.

Základem je ceník obsahující jak služby, tak zboží. U každé položky je možno zadat několik cen (v korunách, eurech atd.).  

Pokud je „Nabídka zapnuta“, vybíráme položky z ceníku. Pokud ne, můžeme psát do pole "Názvosloví" volný text.

Při sestavování seznamu nabídnutých položek je možné přejít na Přehled ceníku a zvolit podobnou položku té, která je aktuálně zvolená v seznamu položek nabídky.

Nabídku tiskneme buď na papír nebo nejlépe na virtuální PDF tiskárnu (výsledek je potom snadné odeslat zákazníkovi emailem). Je možno použít více různých formulářů (český, anglický …).

Pokud se k nabídce vrátíme po nějakém čase, můžeme ceny položek zaktualizovat podle současného ceníku startem příslušné funkce. Schválenou nabídku je možno exportovat do Zakázek v programu Fakturace a nebo do Objednávek v programu MTZ.  Samotný ceník lze aktualizovat programem Impordat, v němž se dá definovat zpracování položek zdrojového/dodavatelského ceníku (získaného např. z internetu).
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky