Fakturace - A-PLUS Software Kolín

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty

Tento program byl vytvořen za účelem vytváření faktur pro zákazníky. Umožňuje však spravovat i související informace, jakožto výkazy odvedených prací, zakázky a protokoly o servisních zásazích.

Po stažení souboru si vykopírujte jeho obsah (například Windows průzkumníkem) do nějaké lokální složky (například D:\SETUP\) a vybalený Setup.exe spusťte. Instalátor Vás provede zbytkem procesu. Většinu dotazů stačí pouze potvrzovat. Heslo pro vstup do programu je DEMO

Tento program není uzavřeným systémem a je možné jej donastavit či rozšířit podle konkrétních potřeb.

FA14N - Fakturace

Program pro tvorbu faktur vašim zákazníkům

1 900 Kč(bez DPH) Přidat

Program funguje pod systémy: Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 a 8.

Jako každá firma potřebujete vystavovat faktury. Pokud jich máte větší množství a  třeba se pravidelně opakují, můžete využít modul evidence zakázek. Také po vás zákazníci požadují vypisovat složité pracovní výkazy? I pro tuto činnost tento program poskytuje podporu. Také vám pomůže s přípravou protokolu o servisním zásahu, pokud zákazník přiveze nějaký výrobek na opravu.

Základem je ceník obsahující jak služby, tak zboží. U každé položky je možno zadat několik cen (v korunách, eurech atd.).

Zákazníka lze zvolit z adresáře, který je rovněž součástí programu. Také je možno určit účet, na který bude zákazníkova platba směřovat. Při vytváření faktury lze zvolit, jaké ceny budou použity. Hotovou fakturu lze zkopírovat a kopii dále upravovat.  Jednodušší je vybrat si některou z nesplněných zakázek a program vyplní fakturu téměř za vás.

Pokud je „Nabídka zapnuta“, vybíráme položky z ceníku. Pokud ne, můžeme psát do pole "Názvosloví" volný text.

Při sestavování seznamu položek faktury je možné přejít na Přehled ceníku a zvolit podobnou položku té, která je aktuálně zvolená v seznamu položek faktury.

Faktury tiskneme buď na papír nebo nejlépe na virtuální PDF tiskárnu (výsledek je potom snadné odeslat zákazníkovi emailem). Je možno použít více různých formulářů (český, anglický …).

Kromě faktur je možné tisknout i podklady pro jejich tvorbu. 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky