Information Directory - A-PLUS Software Kolín

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty

Information Directory

 Pokud si nepamatujete, kam jste si uložili nějaká data nebo se k nim potřebujete rychleji dostat, tento program vám v tom bude nápomocen. Autor programu jej denně využívá a značně to zvyšuje jeho pracovní výkony. Pomocí ikony pro přidání nového záznamu je možné vkládat nové informace do databáze. Výrazy 1-3 slouží jakožto klíčová slova pro pozdější vyhledávání. Pokud uvedeme odkaz na soubor, webovou stránku nebo program, bude jej možné pomocí tlačítka "Otevři odkaz" posléze otevřít nebo spustit. Nové informace je třeba potvrdit pomocí tlačítka "Uložit". Také je možné otevírat částečně označené odkazy v poli "Detailní informace" pomocí pravého tlačítka myši, případně zvětšit náhled.

Když zadáme počáteční část klíčového výrazu do pole "Hledání výrazu" a potvrdíme tlačítkem "Hledej", program je bude hledat ve výrazech 1-3. Pokud jej tam nenalezne, bude je hledat v poli "Detailní informace". Nalezené výsledky zobrazí v přehledu v horní části obrazovky.


Program lze spustit v následujících režimech:

  • Bez parametru: Program přejde po přihlášení do hlavního informačního okna

  • S parametrem /S: můžeme vybírat další funkce z hlavní nabídky


Dialogy lze přepnout do anglické verze.  

Po stažení souboru si vykopírujte jeho obsah (například Windows průzkumníkem) do nějaké lokální složky (například D:\SETUP\) a vybalený Setup.exe spusťte. Instalátor Vás provede zbytkem procesu. Většinu dotazů stačí pouze potvrzovat. Heslo pro vstup do programu je DEMO

Tento program není uzavřeným systémem a je možné jej donastavit či rozšířit podle konkrétních potřeb.

ID15N1

Information Directory - pomocník uživatele Windows

2 900 Kč(bez DPH) Přidat

Program funguje pod systémy: Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 a 8.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky