Daňová evidence - A-PLUS Software Kolín

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Produkty

Daňová evidence

Tento program byl vyhotoven na základě potřeb a praktických zkušeností pracovníků řady různých firem. Umožňuje vést účetnictví více firem - plátců i neplátců DPH.


Po stažení souboru si vykopírujte jeho obsah (například Windows průzkumníkem) do nějaké lokální složky (například D:\SETUP\) a vybalený Setup.exe spusťte. Instalátor Vás provede zbytkem procesu. Většinu dotazů stačí pouze potvrzovat. Heslo pro vstup do programu je DEMO

Tento program není uzavřeným systémem a je možné jej donastavit či rozšířit podle konkrétních potřeb.

DE15N - Daňová evidence

Peněžní deník, pohledávky, závazky, adresář odběratel a dodavatelů

1 450 Kč(bez DPH) Přidat

Detailní informace


Základem je peněžní deník, při jehož doplňování lze přebírat staré záznamy, u kterých většinou postačí změnit pouze účtovanou částku. U plátců DPH je automaticky dopočten základ a daň. Dále obsahuje knihu pohledávek a knihu závazků, na jejímž základě dokáže dle pokynů obsluhy vytisknout příkazy k úhradě. Při zápisu úhrad v těchto knihách je možno informaci převést do peněžního deníku.

Program obsahuje rovněž adresář organizací a jednoduchou knihu jízd. Každá evidovaná firma může mít více vozidel, přičemž některá mohou být v majetku a jiná nikoliv.

Peněžní deník lze tisknout v různých formách. Tisknout lze také podklady k přiznání k DPH a příjmové a výdajové doklady, účetní závěrku, knihy pohledávek a závazků s filtrem podle splatnosti, případně dopisní obálky a podací lístky k doporučeným zásilkám.

Program dokáže také zpracovávat informace zaslané z jiných subsystémů. Nejvýznamnější je patrně příjem informací o vystavených fakturách do knihy pohledávek.
Dokáže také načítat výpisy z bank a zasílat podklady pro daňová přiznání pro portál daňové správy. Je vybaven i určitými kontrolními funkcemi.

Uložená data lze samozřejmě zálohovat. Všechny zapsané údaje lze kdykoliv snadno vyhledat a opravit. Pokud velký počet informací v databázích začne brzdit rychlost zpracování, je možno provést odsun starých dat, přičemž je možno do nich nadále nahlížet.

Program je koncipován tak, aby uživatel nemusel zadávat žádné údaje dvakrát a obsluha byla co nejjednodušší, přičemž lze údaje zpětně kdykoliv opravit.


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky